KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6812593

nr 681 2593

Etsning

signerad, hund med byte, 41x61

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 februari 2011
kl 17:38:00